Header Ads

Başbakan Yardımcısı Bozdağ: 49 Akil İnsan Belli Oldu, Onlar Kendilerini BiliyorGazetecilerin gündeme dair sorularını cevaplayan Başbakan Yardımcı Bekir Bozdağ , son dönemin en çok konuşulan konularından 'Akil Adamlar ' listesine ilişkin açıklama yaptı. Bozdağ, "7 kişilik 7 komisyon oluşturuldu. Toplam 49 kişi, onlar kendilerini biliyor" ifadelerini kullandı.

Bozdağ, "akil insanlar" komisyonu ile ilgili bir soru üzerine, "Zannedersem, bu konuyla alakalı bu hafta içerisinde kamuoyunun bilgisi olacak sonuçlar ortaya çıkacaktır" dedi.

Akil insanların konferans, seminer gibi Türkiye'nin 7 ayrı bölgesinde çalışmalar yürüteceğini belirten Bozdağ, söz konusu grubun başkanlarının Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile muhatap olacaklarını söyledi.

Bozdağ , "Akil insanlar bu anlamda kendilerine verilen görevi umuyorum ki milletimizin tamamını kucaklayacak şekilde bütün coğrafi bölgelerimizde başarıyla yerine getireceklerdir. Muhtemelen bu hafta içerisinde kamuoyu bunları net şekilde görme imkanı bulacaktır" dedi. (aa)

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.